Cuma, Mayıs 7, 2021
Ana Sayfa Blog
Dünyaya yayılan Koronavirüs ülkemizde de görülmeye başlandı. İlgili bakanlıkların toplantısından çok sayıda tedbir kararı çıktı. Sporda da müsabakalar ertelendi ya da seyircisiz oynanması kararlaştırıldı. Prime Basketbol Ligi yönetimi olarak bizler de sporcularımızın sağlığını göz önüne alarak 20. hafta maçlarını erteleme kararı aldık. Müsabakaların ikinci bir duyuruya kadar ertelendiğini siz değerli kulüplerimiz ve sporcularımıza saygıyla bildiririz. Tehlikenin geçmesiyle birlikte maç takvimi yeniden sizlere duyurulacaktır. Saygılarımızla.
Ankaura'nın uzunu Rıza Egemen Ürün 19. haftanın mvp'si seçildi. Egemen 16 sayısının yanına 16 ribaund da iliştirerek double-double yaptı. Performansıyla takımını yenilmekten kurtaramasa da haftanın oyuncusu olmayı başardı. Sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
19. haftanın öne çıkan isimlerinden oluşan 5'i gururla sunarız. Haftanın takımına girmeyi başaran sporcularımızı tebrik ediyoruz.
Çankaya Tofaş ile çıkışını sürdüren şahin Aksu haftanın koçu seçildi. Genç taktisyeni kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
19.Hafta maçlarında çekilen tüm fotoğraflarda aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yadi.sk/d/8FmcDAiYnQOZww